Praktykuj w Kulturze!

Kultura Natychmiastowa powstała, by patrzeć na świat w trójwymiarze – nie szukać ograniczeń w studni kultury, tak jak robią to współczesne media. Nie dzielimy wydarzeń na kulturę wysoką i kulturę popularną. Nie redefiniujemy tego co modne i tego co klasyczne. W gąszczu przeróżnych inicjatyw, warsztatów i spotkań, na ekranach kin i domowych telewizorów, na deskach teatrów, między kartami książek, na ulicach wielkich miast i pośród blejtramów. Jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś interesującego. Jesteśmy subiektywni i lubimy pogłówkować. Tacy właśnie jesteśmy i takich ludzi lubimy spotykać najbardziej. 

Postanowiliśmy otworzyć rekrutację, by każdemu dać możliwość współtworzenia Kultury Natychmiastowej. Poszukujemy stałych współpracowników oraz dajemy możliwość odbycia zdalnych praktyk. Publikujemy również najlepsze teksty nadesłane na adres redakcji (redakcja@kulturanatychmiastowa.pl).

Jeśli jesteś osobą głodną kultury, lubisz uczestniczyć w wydarzeniach, poznawać nowych ludzi, interesuje cię tematyka, którą poruszamy na kartach serwisu, a swoje przemyślenia potrafisz przelać na papier – skontaktuj się z nami! W tej branży nie ma złych kwalifikacji. Liczy się pasja i determinacja.

kultura

Współpraca z Kulturą Natychmiastową wiąże się z uzyskaniem dostępu do praktycznie nieograniczonej ilości biletów na wydarzenia kulturalne. Mamy kontakt ze specjalistami różnych dziedzin, co zaprocentować może nie tylko uzyskaniem wiedzy wykraczającej poza popularny dziś “mediaworking”, ale i uzyskaniem stosownych rekomendacji. Zgłoszenia oraz pytani dot. współpracy proszę przesyłać na adres redakcja@kulturanatychmiastowa.pl.

Do zobaczenia po drugiej stronie Kultury!

Paweł Zasada

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.