Premiera debiutanckiego singla “Niepamięć” – D Z I U K

Utwór “Niepamięć” zapowiada debiutancki album DZIUKA – nowego artysty na polskiej scenie muzycznej. Romantyczny utwór  w rytmie electro – pop. Singiel dostępny w sieci od 28 stycznia 2021 roku. 

Singiel „Niepamięć” to autorska produkcja Tomasza Dziuka powstała we współpracy z producentem Bartoszem “KOSHE” Koszewskim. DZIUK jest nie tylko wykonawcą, autorem tekstu i linii melodycznej piosenki, ale również scenarzystą i producentem teledysku do utworu. W autorskim klipie wystąpili tancerze ze Szkoły Tańca La Flaca oraz modelka  Angelika Staros. 

“Niepamięć” to wyznanie miłosne, opowieść o uczuciach, a także opis stosunku autora do otaczającej rzeczywistości DZIUK podkreśla szczerość wizerunku i wierność wartościom, które przelane w tekst piosenki mają na celu zarażanie pozytywnym podejściem do życia. Ciekawa linia melodyczna i nowoczesna  instrumentalizacja podkreślają wokal artysty i autentyczne  przesłanie utworu. 

Singiel zapowiada debiutancki album DZIUKA, który ukaże się w tym roku. Możemy spodziewać się sporej dawki energicznych kawałków w rytmach nowoczesnego popu z zaskakującymi teledyskami, każdy z innym i ważnym dla artysty przesłaniem. W utworach DZIUKA dostrzegalne są elementy symboliki religijnej, które w połączeniu z autorskimi scenariuszami tworzą unikalne historie. 

Facebook: https://www.facebook.com/dziukk

Instagram:

https://www.instagram.com/d_z_i_u_k/

YouTube: https://www.youtube.com/user/TheDziuku

D Z I U K  

BIO ARTYSTY Tomasz Dziuk (rocznik 1988) pisze teksty piosenek,  gra na gitarze akustycznej i komponuje. Tworzy muzykę electro – pop, produkuje własne teledyski i ceni sobie dobry show. Prawnik i politolog z wykształcenia, muzyk z pasji. W swoich utworach łączy nowoczesne brzmienie z symboliką religijną. Nagrywa covery znanych hitów, budując zróżnicowany repertuar: od Eugeniusza Bodo przez amerykańskiego rocka po pieśni kościelne. Swoje muzyczne interpretacje regularnie publikuje na aktywnym kanale na Youtubie. Śpiewa w języku polskim i angielskim. Ma na koncie występy w warszawskich klubach. Największą wartość dla niego stanowi szczerość i autentyczność na scenie i poza nią. W życiu prywatnym interesuje się także historią i polityką, ale zdecydowanie najbardziej rozwija swoje muzyczne zainteresowania. Pragnie zarażać swoją pasją przyszłe pokolenia. Aktualnie pracuje nad debiutancką płytą.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.